Рівень

GET 200!

 • A0
 • A1
 • A2
 • B1
 • B2
 • C1
 • C2
 • Підготовка до ЗНО та ДПА

  !!! УВАГА !!! АКЦІЯ !!!

  НА КОЖНІ 5 ПРИМІРНИКІВ GET 200! ВЧИТЕЛЬ ОТРИМУЄ У ПОДАРУНОК : КНИГУ ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ ТА КНИГУ ДЛЯ УЧНЯ.

  НА КОЖНІ 10 ПРИМІРНИКІВ GET 200! ВЧИТЕЛЬ ОТРИМУЄ У ПОДАРУНОК : 2 КНИГИ ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ ТА 2 КНИГИ ДЛЯ УЧНЯ.

  НА КОЖНІ 15 ПРИМІРНИКІВ GET 200! ВЧИТЕЛЬ ОТРИМУЄ У ПОДАРУНОК : 3 КНИГИ ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ ТА 3 КНИГИ ДЛЯ УЧНЯ.

  Book 1 – рекомендована для 10 класів; Book 2 - рекомендована для 11 класів;

  Get 200! – найкоротший шлях до найвищого балу на ЗНО!

  Інноваційний підручник з англійської мови для учнів 10-11 класів всіх типів навчальних закладів (лист МОН України від 12.10.2016 № 2.1/12-Г 759), який повністю відповідає вимогам державних програм з англійської мови та ідеально підходить для підготовки до ЗНО та ДПА.
  Завдання у підручнику - двох рівнів складності (базовий та поглиблений), що забезпечує диференційований підхід до учнів з різними навчальними можливостями. Кожна частина містить понад 100 тренувальних вправ у форматі ЗНО. Кожен розділ підручника містить до 25 вправ на розвиток лексико-граматичних навичок.
  Всі завдання рубрики “Exam task” повністю відповідають формату українських випускних іспитів з англійської мови (ЗНО та ДПА). Підручник забезпечує покрокове навчання 4-м видам мовленнєвої діяльності та екзаменаційним стратегіям, містить тексти для читання різноманітних жанрів, що відповідає вимогам програми ЗНО, та зразки написання листів, есе, статей у розділі “Writing Bank”.

  Кожна частина містить розділ, присвячений Україні та українським реаліям, а також матеріали для уроків з країнознавства англомовних країн у розділах “CULTURE”.
  Аудіофайли до підручника у форматі МР3 завантажуються на сайті www.macmillanukraine.com/teachers/get-200/ безкоштовно.
  Підручник розроблено за запитом представництва Macmillan Education в Україні командою провідних авторів видавництва.

  Для учня :

  Безкоштовний компонент для учня “Exam Companion” завантажується на сайті www.macmillanukraine.com/teachers/get-200/ за кодом доступу у підручнику.

  Для вчителя :

  Teacher’s Notes містить Audio CD та код доступу до тестів та Exam Companion з відповідями, які завантажуються з сайту www.macmillanukraine.com/teachers/get-200/

  Акційні набори

  Купуйте набори та отримуйте компоненти в подарунок