Deutschfuchs! А1 - В1 у вільному доступі

Шановні колеги!

1. Саме для вас у ці важки часи видавництво Hueber придбало права на безкоштовне користування платформою Deutschfuchs на 1 місяць для своїх клієнтів!

Deutschfuchs – це платформа, в якій кожен вчитель може створити два віртуальних класи до 20 осіб у кожному. На платформі 1 мільйон завдань на рівні від А1 до В1 та поступово наповнюється рівень В2.

Зазвичай підписка на Deutschfuchs коштує 20 Євро для одного вчителя на місяць або 200 Євро для школи на рік, але зараз Ви можете використовувати її безкоштовно!!

Ніколи не чули про цю платформу?  За посиланням ви знайдете відео інструкцію, як користуватися Deutschfuchs!

Для користування Deutschfuchs тисніть сюди!

2. До речі, видавництво Hueber за декілька днів готує для зареєстрованих викладачів ще багато дуууже приємних сюрпризів. Якщо Ви ще не зареєстровані, саме час це зробити! 

3. Крім того, хочемо запропонувати вам супер практичні онлайн ресурси видавництва Hueber для викладачів та дорослих учнів, які завжди під рукою!

Учні мають можливість виконати безліч онлайн вправ з різноманітних тем, навіть без реєстрації на сайті видавництва Hueber! 

Викладач, після реєстрації на сайті видавництва Hueber, зможе завантажити:

плани уроків,

листи з вправами,

відповідні аудіо-матеріали,

тести, тощо.

За допомогою цих компонентів ви зможете проводити онлайн заняття на платформах Classtime або Zoom, які знаходяться у вільному доступі в Інтернеті.

Інтернет-посилання на ресурси видавництва Hueber:

Menschen

Schritte international neu

Starten wir!

Sicher!

4. І наостанок. Якщо Ви не встигли зареєструватись на вебінари Hueber, за посиланням Ви зможете подивитись найбільш актуальні з них зараз у записі! А саме, на тему "Онлайн навчання".

https://www.edudip.com/de/webinar-aufzeichnung/01d28073-793b-457b-8c73-79290be2056a