Головна  »  Macmillan  »  Інформація про видавництво

Інформація про видавництво

«Макміллан» - одне з провідних світових видавництв

«Макміллан» є одним з найвідоміших світових видавництв літератури та інших матеріалів для вивчення англійської мови з 170 річним досвідом видавничої діяльності (з детальною історією видавництва можна познайомитись на сайті www.macmillanenglish.com).

Мережа представництв

На сьогодні «Макміллан» має широку мережу представництв в більш ніж 120 країнах світу. Макміллан Едюкейшн співпрацює з учителями, студентами, навчальними закладами, освітніми організаціями та Міністерством Освіти з метою створення високоякісних підручників та додаткових матеріалів, які б відповідали потребам вчителів та студентів всіх рівнів.

Навчальні посібники

Ми пропонуємо високоякісні академічні, наукові та навчальні видання, сучасну, класичну, художню та документальну літературу. Навчальні посібники та додаткові матеріали видавництва розроблені для всіх вікових груп та для студентів з різним рівнем знань. Це і словники, і книги для вчителя, посібники для всіх типів міжнародних та шкільних екзаменів, бізнес-курси і т.д.

Передові розробки від видавництва «Макміллан»

Видавництво «Макміллан» можна сміливо назвати сучасним видавництвом навчальної літератури завдяки його передовим розробкам в області мультимедійних продуктів, а особливо в області використання інтернет – технологій при навчанні англійській мові. Багато навчальних посібників видавництва мають он-лайн підтримку, яка надає доступ до додаткових ресурсів. Сторінка для вчителів http://onestopenglish.com пропонує доступ до високоякісних ресурсів, планів уроків а також практичних порад, які надають можливість Вам заощадити час на підготовку до занять. На сайті www.macmillanenglish.com Ви можете отримати повний доступ до всіх наших Інтернет – ресурсів та дізнатися більше про нашу діяльність.

Представництво видавництва «Макміллан» в Україні

У 2000 році видавництво «Макміллан» відкрило своє представництво в Україні. Нашою метою було та залишається ознайомлення українських вчителів з високоякісними навчально-методичними комплексами та додатковою навчальною літературою видавництва, які розроблені відомими авторами з урахуванням інноваційних підходів та сучасних методів викладання іноземних мов.

With Learners for Life!

Уважно слідкуйте за новинами, заходами, конкурсами на сайті представництва видавництва Macmillan www.macmillanukraine.com,  де ви також знайдете електронний каталог, зразки підручників, корисні посилання, додаткові ресурси, календарно-тематичні планування, грифи Міністерства освіти України, адреси дистриб’юторів, контакти. Методисти видавництва завжди раді допомогти Вам та надати всю необхідну інформацію щодо курсів та ресурсів. Ми відкриті для всебічного та взаємовигідного співробітництва!

Всі популярні книги

ТелефонуйтеМагазин ТСП на вул. Горького, 33-В:

+38 044 360 90 68
+38 094 925 60 68

Магазин ТСП на станції метро “Петрівка”:

+38 094 928 79 14
+38 044 384 09 14

Офіс:

+38 044 360 79 02
+38 044 360 72 11
+38 044 592 35 02

Відправити повідомлення