Головна  »  Hueber  »  Сторінка методиста

Сторінка методиста

Шановні викладачі!!!

Щойно з’явився рівень А2/2 надзвичайно сучасного і цікавого підручника для школярів від видавництва Hueber “Beste Freunde”!

Увага!!! Тести до першого рівня підручника Ви можете завантажити за наступним посиланням: Tests A1

Вам потрібно тільки зареєструватися, вказавши Вашу електронну адресу і Ви отримаєте відкритий доступ до всіх матеріалів для вчителя!

Полистати його в онлайн-режимі та ознайомитися з концепцією підручника, а також з іншими рівнями Ви можете за наступним посиланням:


Ми дякуємо Вам, що Ви обираєте Hueber та сподіваємося на успішну співпрацю і надалі!!!

 

Також на цій сторінці Ви завжди можете знайти та безкоштовно завантажити методичні матеріали для Ваших занять, інформацію про новітні розробки у галузі “Методики викладання іноземної мови” та багато корисного і цікавого для Вас та ваших учнів, що полегшить Вашу підготовку до занять та допоможе зробити Ваші уроки ще ефективнішими й неординарними!


УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ! Якщо Вас цікавить вакансія методиста видавництва Hueber, Ви енергійні, креативні, готові навчатись новому та володієте рівнем німецької мови В2-С1, то звертайтесь до представника видавництва Ірини Михайлової за телефоном або надсилайте лист електронною поштою!


 

Конкурс від Інституту Гете “Mein Ort in Deutschland” на тему: “Моє місце в Німеччині”


Яке місце в Німеччині Вам найбільше подабається? Можливо, це маленьке містечко, парк, або навіть лавка в парку, з якою у Вас пов’язані певні почуття, емоції, спогади…

Беріть участь у конкурсі та отримуйте чудові подарунки. Найкращі історії будуть надруковані у подарунковій книзі від видавництва Hueber.

Ще більше інформації про конкурс дізнайтеся на сайті Інституту Гете: Mein Ort in DeutschlandСкористайтеся новими можливостями поглибити свої знання з методики викладання німецької мови з Інтернет – сторінкою “WIKI 99″!!!

Дізнайтеся багато цікавого та корисного в нових виданнях онлайн-журналів Fremdsprache Deutsch” та “Forum Sprache”, зареєструвавшись на нашому сайті!

 

Новини для всіх користувачів IPhone, IPad, IPod touch!

З’явилася нова аплікація для тренування лексики рівнів А1-В1!!!

Завантажуйте безкотовно на сайті Apple Store Hueber Deutsch-Box App та вивчайте лексику в дорозі або вдома в зруний час! Програма містить всі необхідні слова, що допоможуть при складанні іспитів Start Deutsch 1 і 2, Zertifikat Deutsch та Deutsch Test für Zuwanderer.

Пропонуємо Вашій увазі наступні методичні матеріали:

РОБОЧІ ЛИСТИ З ЗАВДАННЯМИ ДО ТЕКСТІВ ДЛЯ ЧИТАННЯ:

Didaktisierung: Die Blaumacherin (282 KB, PDF)
Unterrichtsvorschläge von Christiane Seuthe zu Die Blaumacherin von Leonhard Thoma

Didaktisierung: Das Idealpaar (460 KB, PDF)
Unterrichtsvorschläge von Katja Wirth zu Das Idealpaar von Leonhard Thoma

Der Hundetraum (188 KB, PDF)
Eine Leseprobe aus Der Hundetraum und andere Verwirrungen von Leonhard Thoma mit Unterrichtsvorschlägen von Christiane Seuthe


Нові корисні методичні вказівки від Ульріке Гронд для всіх, хто працює за підручником “Planet” в школі, які розкривають питання внутрішньої диференціації в групах, застосування різних соціальних форм на уроках та поради щодо розвитку всіх чотирьох навичок мовленнєвої діяльності, Ви можете завантажити тут:

Individualisierung und Differenzierung im DaZ-Unterricht

 

Новий інформативний HUEBER- портал про всі види іспитів DaF різних рівнів!!!

Так як останнім часом ми отримуємо багато запитів щодо підготовки до різних видів тестів та іспитів на володіння німецькою мовою, інформація, яку Ви знайдете за наступним посиланням, буде Вам неодмінно корисною: Prüfungsvorbereitung DaF

Клікаючи на кожен вид іспиту, Ви отримаєте інформацію про матеріали для успішної та ефективної підготовки від видавництва HUEBER, наприклад Goethe-Zertifikat B1

Бажаємо Вам успіхів!!!

Краєзнавчі матеріали:

В рамках проекту Університету імені Гердера в м. Лейпціг були зібрані краєзнавчі матеріали на тему федеральної землі Тюрінгії, що ми і представляємо Вашій увазі: Thüringen

На цій сторінці Ви знайдете також різноманітні краєзнавчі матеріали, які відсортовані за рівнями і легко можуть бути використані в навчальному процесі для школярів та студентів, а також для всіх тих, хто захоплюється німецькою мовою і вивчає її самостійно: Landeskunde-Überblick 

Скористайтеся можливістю привітати друзів та близьких з різними святами за допомогою HUEBER CARDS, які обов’язково принесуть всім гарний настрій, а наш ведмедик Hueber допоможе засвоїти мовні вирази для привітання на німецькій мові!

 

 


Новини в світі сучасних підручників!

З’явився новий підручник для дорослих, що передбачає інтенсивний курс вивчення німецької мови Motive A1 та А2!!!

 

Поспішайте дізнатися більше на офіційній сторінці підручника Lehrwerkservice Motive

Окрім того, Ви маєте нагоду завантажити новий дидактичний матеріал для роботи на уроці – це лексичні картки на різні теми до підручника Menschen: Menschen A1: Wortschatzkarten (15.01.2015)

це Spaß mit ersten Wörtern / Lustige Sprachspiele

Всі популярні книги

ТелефонуйтеМагазин ТСП на вул. Горького, 33-В:

+38 044 360 90 68
+38 094 925 60 68

Магазин ТСП на станції метро “Петрівка”:

+38 094 928 79 14
+38 044 384 09 14

Офіс:

+38 044 360 79 02
+38 044 360 72 11
+38 044 592 35 02

Відправити повідомлення