Головна  »  Macmillan  »  Семінари

Семінари

Приєднуйтесь до заходів від видавництва “Макміллан”, які будуть проведені у жовтні.


1. 10 жовтня: семінар на тему: “Ефективні методи підготовки учнів до ЗНО та ДПА з англійської мови”. Місто проведення – Херсон. Деталі та реєстрація на сайті www.macmillanukraine.com/Заходи

2. 11 жовтня: семінар на тему: “Аналіз результатів ЗНО з англійської мови 2016. Ефективні методи підготовки учнів старших класів до ЗНО та ДПА в 2016-17 рр.” Місто проведення – Харків. Деталі та реєстрація на сайті www.macmillanukraine.com/Заходи

3. 13 жовтня: семінар на тему: “Ефективні методи підготовки учнів до ЗНО та ДПА з англійської мови”. Місто проведення – Одеса. Деталі та реєстрація на сайті www.macmillanukraine.com/Заходи

4. 25 жовтня: щорічна конференція “Macmillan Autumn School”“Підготовка до іспитів як життєва компетенція”. Місто проведення – Одеса. Деталі та реєстрація на сайті www.macmillanukraine.com/Заходи

5. 26 жовтня: вебінар (Україна): “Teaching towards Exam Success: Reading Skills and Exam Tips”. Вебінар для вчителів англійської мови, які працюють в 10-11 класах. Презентатор: Інна Нестоїтер, методист видавництва “Макміллан”. Реєстрація та деталі на сайті www.macmillanukraine.com у розділі “Заходи”.

6. 1 листопада: конфернція “Macmillan Autumn School”. Місто проведення – Київ. Презентатор – Анна Парр Моржеєвська, ELT тренер видавництва “Макміллан”, Польща. Деталі та реєстрація на сайті  www.macmillanukraine.com/Заходи

7. 2 листопада: конференція “Macmillan Autumn School”. Місто проведення – Харків. Презентатор – Анна Парр Моржеєвська, ELT тренер видавництва “Макміллан”. Деталі та реєстрація на сайті www.macmillanukraine.com/Заходи.

Як завжди, ми підготували для Вас корисні посилання. Цього разу від Macmillan DictionaryWhat English do you speak? http://ow.ly/2dXa304PPKr#RealWorldEnglish

Нагадуємо, що всі попередні міжнародні вебінари та ті, що були проведені спеціально для України, Ви можете переглянути ще раз на сайті www.macmillanukraine.com у розділі “Заходи”, далі “Архів”.

Слідкуйте за новинами видавництва на нашому сайті: www.macmillanukraine.com

та на сторінці Facebook: Macmillan Education Ukraine

Дивіться наші вебінари на You Tube Macmillan Ukraine

www.youtube.com/channel/UCpdCILDU8rKTZpt630uOKxg

З повагою,
команда Макміллан

With Learners for Life!
Заходи від видавництва “Макміллан” на вересень.

 

1. 7 вересня: вебінар (Україна): “Teaching towards Exam Success: Vocabulary Development”. Вебінар для вчителів англійської мови, які працюють в 10-11 класах.

Презентатор: Інна Нестоїтер, методист видавництва “Макміллан”.

Реєстрація та деталі на сайті www.macmillanukraine.com у розділі “Заходи”.

2. 14 вереснявебінар (Лондон): “Back to School Special”. Серія вебінарів з цікавим порадами до нового навчального року.

Реєстрація та деталі на сайті www.macmillanenglish.com/events/back-to-school-special/

3. 20 вереснявебінар (Лондон): “Business English: Effective Communication for Business Career”. Спеціально для українських викладачів вебінар проведе Лора Хадсон, провідний бізнес-тренер видавництва “Макміллан”.

Реєстрація та деталі на сайті www.macmillanukraine.com у розділі “Заходи”.

4. 28 вереснявебінар (Україна): “Teaching towards Exam Success: Writing an Informal Letter”. Вебінар для вчителів англійської мови, які викладають в 10-11 класах.

Презентатор: Інна Нестоїтер, методист видавництва.

Деталі та реєстрація на сайті www.macmillanukraine.com у розділі “Заходи”

5. Як завжди, ми підготували для Вас низку корисних ресурсів. Цього разу від ресурсного сайту для вчителів www.onestopenglish.com – захоплюючі матеріали для початку навчального року http://www.onestopenglish.com/skills/integrated-skills/themed-resources/back-to-school-resources

Нагадуємо, що всі попередні міжнародні вебінари та ті, що були проведені спеціально для України, Ви можете переглянути ще раз на сайті www.macmillanukraine.com у розділі “Заходи”, далі “Архів”.Слідкуйте за новинами видавництва на нашому сайті: www.macmillanukraine.com

та на сторінці Facebook: Macmillan Education Ukraine

Дивіться наші вебінари на You Tube Macmillan Ukraine

www.youtube.com/channel/UCpdCILDU8rKTZpt630uOKxg

З повагою,

команда Макміллан

With Learners for Life!


Вебінари від видавництва Macmillan

Пропонуємо вам познайомитися з вебінарами, які проводяться авторами підручників видавництва “Macmillan” та тренерами британського офісу Macmillan.

Вебінар – це семінар чи презентація (по методиці викладання, підручниках, тощо) в режимі онлайн.

Для того, щоб подивитися записану версію проведеного семінару, потрібно натиснути на червону кнопку view/download і загрузити його на комп’ютер.

Вебінари – це дієвий інструмент вашаго загального і професійного розвитку.

Ви маєте можливість переглянути вебінари тут і тепер.“ЗНО з англійської мови: результати, типові помилки та шляхи їх усунення”

Вебінар
29.08.2016

Шановні колеги! Приєднуйтесь до нашого вебінару для вчителів англійської мови, які працюють в 10-11 класах на тему: «ЗНО з англійської мови: результати, типові помилки та шляхи їх усунення».

Дата проведення: 29 серпня 2016 року

Час: 16:00-17:00

Презентатор:  Інна Нестоїтер, методист видавництва «Макміллан», вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

Усі учасники отримають електронні сертифікати.

Реєстрація на сайті www.macmillanukraine.com у розділі «Заходи». Для реєстрації необхідно натиснути кнопку «Я піду».“Перші уроки англійської в першому класі”

Семінар
25.08.2016

Шановні колеги! Запрошуємо на тренінг для вчителів англійської, які працюють у початковій школі: «Перші уроки англійської в першому класі»

Під час тренінгу Вам продемонструють:

* майстер-клас з методики проведення перших уроків англійської (на матеріалі English World for Ukraine Starter)

* ресурси для планування та проведення уроків англійської в перших класах у початковій школі

Усі учасники отримають електронні сертифікати та методичні матеріали для використання на уроці.

Тренінг відбудеться: 25 серпня 2016 року з 10.00 до 12.00 за адресою:   місто Київ, готель «Братислава» (вул. Малишка, 1, ст.м.Дарниця)

Реєстрація на сайті www.macmillanukraine.com у розділі «Заходи». Для реєстрації та участі у заході необхідно натиснути кнопку «Я піду».

Презентатор: Ганна Басараб, тренер ILC, CELTA/DELTA qualified

До зустрічі!Заходи від видавництва “Макміллан”

Шановні колеги!

Інформуємо про заходи від видавництва “Макміллан”:

1. The 2016  Shakespeare Competition! – скористайтесь шансом показати свій талант світу! Візьміть участь у нашому міжнародному конкурсі від Macmillan Readers. Умови та деталі конкурсу на www.macmillanreaders.com/creative-competition

2. Корисні ресурси для Ваших уроків. Пропонуємо план уроку до “Romeo and Juliet” www.macmillanreaders.com/shakespeare-for-life

Нагадуємо, що всі попередні міжнародні вебінари та ті, що були проведені спеціально для України, Ви можете ще раз переглянути в архіві на сайті www.macmillanukraine.com у розділі “Заходи”,  далі “Архів”.

Дивіться наші вебінари на You Tube Macmillan Ukraine www.youtube.com/channel/UCpdCILDU8rKTZpt630uOKxg

Слідкуйте за новинами видавництва на нашому сайті: www.macmillanukraine.com

та на сторінці Facebook: Macmillan Education Ukraine

З повагою,

команда “Макміллан”Шановні вчителі, запрошуємо вас на методичні семінари, що проводяться методистами видавництва “Macmillan”!

Представництво «Macmillan» пропонує семінари наступної тематики:

PRIMARY SCHOOL (Grade 1-4)

Молодша школа (1-4 класи)

  1. Planning a lesson at a primary class (warming up activities, drilling exercises, practice). Планування уроку в початковій школі  (вправи на розминку, вправи на опрацювання та закріплення)
  2. Teaching reading: two types of reading (“phonics” and “look and say”). Навчання читанню : два типи читання (“phonics” та “look and say”).
  3. Activities for a Speaking class: rhymes, songs, vocabulary practice, vocabulary games. Завдання для розвитку навички «говоріння»: пісні, робота з новою лексикою, ігри для заучування нових слів, риммівки.

SECONDARY SCHOOL (Grade 5-9)

Середня школа (5-9 класи)

  1. Practical ideas on how to teach Grammar. Classroom activities to practise Grammar. Практичні ідеї щодо викладання Граматики. Цікаві завдання для закріплення граматичного матеріалу.
  2. Teaching vocabulary: Practical activities and games to practise vocabulary. Вивчаємо лексику: практичні вправи та ігри на закріплення лексики.
  3. Projects – the way to test what you have taught. Проектна робота як перевірка того, чого Ви навчили.
  4. Internet resources for teenagers. Інтернет ресурси для успішного викладання англійської мови підлітками.

UPPER-SECONDARY SCHOOL (Grade 10-11)

Старша школа (10-11 класи)

1. Strategies to prepare for a test: Tips for Independent Assessment in Ukraine. Стратегії підготовки до екзамену: особливості підготовки до ЗНО.

2. Developing Critical thinking skills while teaching school leavers. Розвиток навичок критичного мислення під час навчання учнів старших класів.

Зробити заявку на проведення семінару за бажаною для вас темою ви можете за телефоном 044 500 25 35, 050 336 35 26 чи електронною поштою: Ukraine.Office@macmillan.com

Будемо раді на зустріч з вами!Всі популярні книги

ТелефонуйтеМагазин ТСП на вул. Горького, 33-В:

+38 044 360 90 68
+38 094 925 60 68

Магазин ТСП на станції метро “Петрівка”:

+38 094 928 79 14
+38 044 384 09 14

Офіс:

+38 044 360 79 02
+38 044 360 72 11
+38 044 592 35 02

Відправити повідомлення